تصمیم با مردم

بگذاریم مردم تصمیم بگیرند                      حجت الاسلام و المسلمین روحانی پیام مردم در مذاکرات هسته ای را کنار گذاشتن خشونت، تهدید و ارعاب عنوان کرد.

حجت الاسلام و المسلمین روحانی در سخنرانی خود در همایش ملی سازمان های مردم نهاد حوزه سلامت، با تقدیر از زحمت کشان عرصه سلامت کشور، تصریح کرد: نشانه توسعه و پیشرفت یک کشور، بیشتر از آنکه صنایع یا ثروت ظاهری باشد، رواج غمخواری و خیرخواهی در میان مردم آن کشور است.

رئیس جمهور افزود: کشوری که در آن تعاون و نیکوکاری و دست دیگران را گرفتن به عنوان یک اصل اساسی پذیرفته شده باشد، آن کشور پیشرفته است.

روحانی با بیان رویکرد دولت یازدهم در زمینه سلامت، تصریح کرد: اگر جامعه ای متحد باشد، همه مشکلات رفع می شوند و تشکل های مردم نهاد، نه تنها در امور مهم علمی، صنعتی، فرهنگی می توانند بار مسئولیت را بر دوش بگیرند، بلکه این مردم هستند که با اراده خود پیچیده ترین مسائل بین المللی را نیز با انگشت تدبیر باز می کنند.

رئیس جمهور تصریح کرد: بگذاریم مردم تصمیم بگیرند، مردم حرف بزنند و ما به راستی مجری خواست مردم باشیم. مردم بخوبی می فهمند چه راهی را باید انتخاب کنند. مردم به خوبی می دانند مصلحت آنها در چه مسیری است و اگر ببینند مسئولین مجری مطالبات و خواست آنها هستند و پاسخگو در برابر ملت هستند، به صحنه می آیند و کنار نمی کشند تا نظاره گر باشند.

روحانی اضافه کرد: اگر ملتی به صحنه بیاید چه قدرتی می تواند در برابر خواست یک کلت متمدن بزرگ، عالم، شجاع، دلاور و یکپارچه بایستد؟

وی با اشاره به جمع بندی مذاکرات هسته ای گفت: پیام مردم ایران در مذاکرات این بود که خشونت را کنار بگذارید، تهدید و ارعاب را کنار بگذارید. راه ما راه اعتدال است. راه ادب، اخلاق، منطق، استدلال توام با شهامت است.

 

 منبع: شبکه‌خبر

/ 1 نظر / 16 بازدید
تبادل لینک

سلام اگه با تبادل لینک موافقی گام اول : این لینک را تو سایتت قرار بده عنوان : اموزش خیاطی آدرس : http://shop.panizz.com/product.php?id=3 گام دوم : وارد سايت زير شده و لينک خودتو درج کن http://9rang.ir/panizz ارادتمند