رسانه و نقادی

رئیس سازمان جهاد کشاورزی اردبیل:
نقادی رسانه‌ها نقشه راه را به مسئولان نشان می‌دهد

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: تلاشی که رسانه‌ها با نقادی درست و بیان واقعیت‌ها انجام می‌دهند نقشه راهی برای حرکت شایسته مدیران و مسئولانی است تا اهداف واقعی را به سرمنزل مقصود برسانند.

خبرگزاری فارس: نقادی رسانه‌ها نقشه راه را به مسئولان نشان می‌دهد

به گزارش خبرگزاری از اردبیل، عدیل سروی در جمع تعدادی از خبرنگاران در گرامیداشت روز خبرنگار در اردبیل اظهار کرد: ما خبرنگاران را دردآشنای واقعی به حوزه‌ها و جنبه‌های مختلف کارکردی جامعه می‌دانیم و بر این باوریم که بیشتر از این می‌توان از ظرفیت رسانه‌ها در مسیر توسعه پایدار و نقش‌آفرینی واقعی استفاده کرد.

وی با بیان اینکه نباید نگاه به اصحاب رسانه نگاه همراه با برخی از ظواهر و روزمرگی‌ها باشد، تصریح کرد: رسانه‌ها باید تلاش فراگیری را انجام دهند تا با انتقال خواسته‌ها و مطالبات مردم به مسئولان راه و جهت درست را به آنها نشان دهند.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان گفت: فعالیت خبرنگاران به ویژه خبرنگاران خبرگزاری‌ها به صورت گسترده و فراگیر در طول سال با دریافت کمترین حق و حقوق باید بیشتر مورد حمایت و توجه قرار گیرد که در این راستا همه باید تلاش کنند تا یک خبرنگار واقعی به دور از مشغله‌ها و دغدغه‌های جاری جامعه بتواند حقایق را به مخاطبانش منتقل کند.

سروی ظرفیت اطلاع‌رسانی در حوزه کشاورزی و گستردگی فعالیت‌ها و انعکاس صحیح مطالب و رویدادها را به مردم یادآور شد و افزود: باید کاری کرد تا امیدواری در جامعه با انتشار اخبار امیدوارکننده و با نشاط بیش از گذشته جلوه‌گری کرده و نمایان شود.

وی باب انتقاد رسانه‌ها را باب شایسته در حل مشکلات و نارسایی‌ها اعلام کرد و ادامه داد: انتظار می‌رود رسانه‌ها همراه همیشگی و صدیق مدیران و مسئولان اجرایی استان باشند تا برخی از کمبودها و نارسایی‌ها نیز به سرعت برطرف شود.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل با قدردانی از همت راستین خبرگزاری فارس در انعکاس اخبار و رویدادهای سریع و به موقع بخش کشاورزی بیان کرد: بنده روزانه در چندین مرحله با بازدیدی که از اخبار فارس دارم،‌ سعی می‌کنم تا در جریان رخدادهای استان قرار گرفته که این رسانه به صورت جامع سعی کرده تا در انتشار اخبار و رویدادها بیشتر، بهتر و شایسته عمل کند.

/ 0 نظر / 22 بازدید