خودرو مناسب

باید خودروی در شأن مردم تولید کنیم
رئیس هیأت عامل سازمان گسترش با اشاره به وجود نواقصی در تولیدات داخلی گفت: مردم حق انتقاد دارند و ما باید انتقادها را بپذیریم. ما فرافکنی نمی‌کنیم و باید پاسخگوی نیاز مملکت باشیم.
باید خودروی در شأن مردم تولید کنیم

به گزارش افکارخبر، سید رضا نوروززاده با بیان اینکه صنعت خودرو بیش از ۱۵ میلیارد دلار در اقتصاد کشور نقش دارد، اظهار داشت: حدود ۲۲ هزار میلیارد تومان قطعه برای تولید خودرو در کشور وارد شده است.

وی افزود: برخی می‌گویند چرا خودروی وارداتی وارد کشور نمی‌شود و در اختیار مردم قرار نمی‌گیرد؛ لازم بذکر است که واردات ۱۳۰ هزار خودرو معادل تولید یک میلیون و ۲۰۰ هزار خودرو ارزبری داشته است.

رئیس هیأت عامل سازمان گسترش با بیان اینکه انتقادها را به جان می‌پذیریم و مردم را ولی نعمت خود می‌دانیم، گفت: صنعت خودرو باید بر خود ببالد که به نیاز عمده کشور پاسخ گفته و مانع خروج ارز شده است.

نوروززاده ادامه داد: چنانچه جلوی خروج ارز برای واردات خودرو گرفته شود، این ارزها صرف سرمایه گذاری بیشتر در داخل و توسعه و رونق اقتصادی بیشتر خواهد شد.

وی با اشاره به وجود نواقصی در تولیدات داخلی اظهار داشت: مردم حق انتقاد دارند و ما باید انتقادها را بپذیریم. ما فرافکنی نمی‌کنیم و باید پاسخگوی نیاز مملکت باشیم.

رئیس هیأت عامل سازمان گسترش تاکید کرد: وظیفه داریم معایبی که احیانا در محصولات داخلی وجود دارد، برطرف کنیم و خودروهایی در خور شان مردم ایران به آنان تحویل دهیم.

/ 0 نظر / 46 بازدید