دومیلیون نفر به کاربران اینترنتی اضافه شدند

 

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از افزایش دومیلیون نفری کاربران اینترنتی خبر داد و گفت: از آغاز به کار دولت یازدهم تاکنون این تعداد کاربر به شبکه اینترنت افزوده شده اند. 

محمود واعظی در حاشیه آیین ترحیم مادر وزیر ورزش و جوانان در جمع خبرنگاران در باره عملکرد وزارت ارتباطات گفت: به غیر از افزوده شدن کاربران اینترنت در سراسر کشور بیش از 6 هزار روستا دارای اینترنت شده اند. 

وی ادامه داد: از آغاز به کار دولت تدبیر و امید مراکز عمومی همچون دانشگاه ها، مراکز فرهنگی، تجاری و پژوهشی پهنای باند بیشتری را دریافت کرده اند.

نقل از :پایگاه خبری تحلیلی انتخاب 

 

 

 

/ 1 نظر / 30 بازدید

سلام دوست عزیز به رویاهات حقیقت ببخش چجوری....! پرتال سیدان تصمیم بر آن گرفته تمام محصولات خودرا به صورت محدود با تخفیف ویژه بفروشد شما این پکیج را با قیمت: 15.000 تومان خریداری میکنید محصولات مجازی ( الکترونیک ) میباشد یعنی : بعد از خریداری آنی لینک های دانلود برای شما فرستاده خواهد شد و شما باسرعت بالا دانلود کنید --- فایل ها فشرده شده به چند قسمت 60 مگابایتی تقسیم کردیم که با اینترنت کم سرعت حتی دیال آپ براحتی دانلود شود تمام توضیحات برای فروش و آموزش فروش بازاریابی محصولات به صورت رایگان و بدون پرداخت حتی یک ریال در این پکیج به شما داده میشود سامانه تجاری سیدان با این روش میخواهد شما را با تجارت الکترونیکی و بازاریابی اینترنتی آشنا کند تا نسل جدید فروش و بازاریابی را بشناسید و به رویاهایتان حقیقت بخشید فقط تا پایان ماه مبارک رمضان فرصت دارید 30/04/1393 برای ورود به سایت کافیست لینک زیر را در مرورگر خود کپی کنید سپس اینتر را بزنید http://css.us.pn/page-SaleofGoods-28256.html جهت خرید به لینک بالا مراجعه کنید و سپس روی خرید کلیک کنید با احترام