آبشار مصنوعی در مشگین

اجرای طولانی‌ترین آبشار مصنوعی کشور در مشگین

اجرای طولانی‌ترین آبشار مصنوعی کشور در مشگین

نماینده مردم مشگین شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: طولانی ترین آبشار مصنوعی کشور در ضلع شرقی پارک ولایت شهرستان مشگین با کمک بخش خصوصی احداث و اجرایی می‌شود.

ساوالان خبر: نماینده مردم مشگین شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: طولانی ترین آبشار مصنوعی کشور در ضلع شرقی پارک ولایت شهرستان مشگین با کمک بخش خصوصی احداث و اجرایی می‌شود.

یونس اسدی در بازدید از طرح‌های گردشگری شهرستان مشگین شهر اظهار کرد: پارک ولایت مشگین شهر که با همکاری شهرداری این شهر در حال اجراست به بزرگترین پارک جنگلی استان اردبیل تبدیل شده و به عنوان تفرجگاه گردشگری مورد بهره برداری قرار می گیرد. وی از احداث تفرجگاه زمستانی گردشگری در منطقه گردولی مشگین شهر خبر داد و گفت: این منطقه با ۱۰ میلیارد ریال اجرایی شده و زمینه ای فراهم می آید تا گردشگران در فصل غیر پیک از ظرفیت های این منطقه استفاده کنند.

اسدی بیان کرد: مشگین شهر در کنار توانمندی تولید محصولات سردرختی متنوع از قابلیت بی نظیر گردشگری با وجود بیش از ۱۸ منطقه بکر و طبیعی گردشگری و ۶ آب گرم ممتاز و متنوع برخوردار است به طوری که با این ظرفیت می توان سالانه میزبان ۲ تا ۳ میلیون گردشگر در این منطقه بود.

نماینده مردم مشگین شهر در مجلس شورای اسلامی از رفع موانع سرمایه گداری در بخش گردشگری خبر داد و افزود: با توجه به اینکه مشگین شهر پایلوت کشاورزی و گردشگری کشور است ما امسال تلاش می کنیم تا ظرفیتی را فراهم کنیم که علاوه بر سرمایه گذاری های بخش خصوصی بخشی از منابع حوزه میراث فرهنگی در تقویت زیرساخت های صنعت گردشگری هزینه شود.

وی تصریح کرد: سعی و تلاش بر این است تا علاوه بر مدرن سازی آب های گرم قوتور سویی و شابیل در مشگین شهر کمپ های موقت راه انداری شده و بهره برداری از این بخش به شکل همه جانبه انجام شود.

/ 0 نظر / 3 بازدید