منع صادرات

وزیر کار اعلام کرد: منع صادرات صنایع دستی به آمریکا پایان یافت               وزیر کار از برداشته شدن ممنوعیت صادرات صنایع دستی به آمریکا خبر داد و گفت: مشکل مسکن خانواده های با دو معلول به بالا تا پایان سال ۹۵ حل می شود.

به گزارش گروه اقتصادی «خبرگزاری دانشجو»؛  علی ربیعی با تاکید بر لزوم حضور کارگران در تشکل‌های کارگری گفت: می خواهم به دوستان کارگرم که در عرصه خدمات و تولید فعال هستند تاکید کنم که باید تشکل ها را افزایش داد و حضور را در آنها قوی تر کرد. با گردهم آمدن در تشکل ها می توان در برنامه های کشور جایگاه خود را بیشتر تثبیت کرد.

 

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به موفقیت تیم مذاکره کننده هسته‌ای در احقاق حقوق هسته‌ای ملت و برداشتن تحریم‌ها اظهارداشت: متاسفانه در سال های گذشته به ناروا تحریم‌هایی بر کشور تحمیل شده بود و دولت تدبیر و امید توانست با شش قدرت دنیا بنشیند و برای اولین بار پرونده کشوری که در ذیل فصل ۷ منشور به شورای امنیت آورده شده بود با گفتگوی پیروزمندانه از آن خارج شد.  

 

وی به مقاومت و ایستادگی ملت به ویژه کارگران در برابر فشارهای اقتصادی که به خاطر تحریم به وجود آمده اشاره کرد و افزود: اگر باز هم طرف غربی به دنبال ظلم و زورگویی بود، ایستادگی می کردیم اما امروز خوشحالیم که هم حق خودمان را گرفتیم و هم شرایطی را برای سرمایه گذاری فراهم کردیم. اکنون ممنوعیت صادرات صنایع دستی به آمریکا برداشته شده و امیدوارم کارگران قالیباف ما که عرصه خوبی برای آنها به وجود آمده بتوانند از رونق این صنعت بهره مند شوند.

 

وزیر تعاون، کار و رفاه بیان داشت: ما بهزیستی متحول شده ای را در پیش رو داریم و مسکن خانواده‌های دو معلول به بالا را تا پایان سال ۹۵ تمام خواهیم کرد و در همین امسال نیز مسکن بسیاری را برای معلولان در نظر گرفته ایم.

 

/ 0 نظر / 24 بازدید