نمود توافق هسته ای

 آثار مهم توافق هسته ای نمود پیدا می کند استاندار اردبیل از آشکار شدن آثار مهم توافق هسته ای به صورت تدریجی در عرصه های مختلف خبر داد.

 

 

به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی استانداری اردبیل، مجید خدابخش روز یکشنبه در همایش فرمانداران و بخشداران استان اردبیل با ابراز خوشحالی از موفقیت سیاسی و دیپلماتیک کشور در دست یابی به توافق هسته ای گفت: باعنایات الهی، رهنمودهای داهیانه رهبر معظم انقلاب و تلاش دولتمردان نتایج ارزنده ای چون خروج پرونده ایران از فصل هفتم شورای امنیت سازمان ملل ارمغان آمده است.

وی افزود: فرمانداران برای حرکت در مسیر توسعه باید به جذب سرمایه گذاران واقعی در دوران پساتحریم اقدام کنند و برخورد صحیح با سرمایه گذاران و به خصوص خارجی را مد نظر قرار دهند.

استاندار اردبیل ادامه داد: ایجاد رغبت در جوانان با برگزاری دوره های آموزشی لازم، استفاده از راه های کارشناسی شده برای دستیابی به توسعه پایدار، برنامه ریزی مناسب از جمله برگزاری جشنواره ها در مناسبت های مختلف در نقاط گوناگون استان برای شناساندن قابلیت های منطقه به سرمایه گذاران باید بهره ببریم.

او بیان کرد: بنیاد برکت از جمله مجموعه هایی است که برای سرمایه گذاری تا سقف یک هزار و 100 میلیارد ریال در سطح استان اردبیل اعلام آمادگی کرده و انتظار می رود رقابت مثبت و سازنده ای در بین فرمانداران برای استفاده حداکثری از این گونه فرصت ها ایجاد شود.

خدابخش همچنین با تاکید بر اهمیت استفاده از پشتیبانی صندوق توسعه کشاورزی در تقویت این بخش در استان، از فرمانداران خواست در کنار این قشر تلاشگر و تولید کننده بوده و یاریگر آنان باشند.

استاندار در ادامه از فرماندار اردبیل به خاطر کمک به توسعه نانوایی های چند منظوره در اردبیل، فرماندار سرعین به دلیل برنامه ریزی برای میزبانی مناسب از گردشگران و فرماندار مشگین شهر در تخصیص اعتبار مناسب به بخش گردشگری آن شهرستان قدردانی کرد.

/ 0 نظر / 20 بازدید