پیشرفت کشور با ولایت مداری

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی اردبیل:
تفکر بسیجی آمیخته به ولایتمداری اساس پیشرفت کشور است

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: تکیه بر تفکر بسیجی و عنصر ولایتمداری در تمام صحنه‌ها و عرصه‌های انقلاب اسلامی عامل توفیق و موفقیتی روزافزون است.

خبرگزاری فارس: تفکر بسیجی آمیخته به ولایتمداری اساس پیشرفت کشور است

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، حجت‌الاسلام اکبر اکبری  در نشست تخصصی فرماندهان پایگاه مقاومت بسیج در اردبیل اظهار کرد: کشور ما در گذر از چالش‌ها و تهدیدهای مختلفی که غرب در 36 سال گذشته تدارک دیدند با تکیه بر عنصر مقاومت، ایستادگی و ولایتمداری توانسته به نتایج مثبت و دستاوردهای ارزشمند دست پیدا کند.

وی تصریح کرد: امروز در سنگر توسعه کشور ما همچنان نیازمند روحیه بسیجی که در آن ولایتمداری، ایستادگی، صبر همراه با نزول رحمت الهی کاملاً مشهود و معلوم است، نیاز مبرم داریم.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل، شاه‌کلید حل مشکلات را ترویج تفکر بسیجی و اطاعت از رهبر انقلاب دانست.

اکبری گفت: اندیشه تابناک امام راحل برگرفته از اسلام ناب و آموزه‌های اولیای الهی بوده و در حوزه جهاد کشاورزی نیز مؤثرترین اندیشه، تفکر بسیجی است.

وی، گروهک تروریستی داعش و وهابیت را نشخوار آمریکا و مولود نحس انگلستان برای جنگ نیابتی صهیونیسم علیه اسلام دانست و افزود: چاره کار در تکیه به ولایت و امامت است و امت واحده هرگز در برابر هجمه‌ها شکست نمی‌خورد.

اکبری در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: امروز تفکر بسیجی، ترفند شوم دشمن یعنی اسلام هراسی و ایران هراسی را بی‌اثر کرده و با هدایت رهبری و همراهی مردم آگاه گره مشکلات اقتصادی حتی در خارج از کشور نیز گشوده شده است.

وی با قدردانی از بسیجیان ادارات تابعه سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل از سرهنگ خلبان شهید غفور جدی به عنوان یکی از نمادهای ایثار و فداکاری این استان در دفاع مقدس یاد کرد.

به گزارش فارس؛ پخش کلیپ عملکرد و توانمندی‌های حوزه کشاورزی استان اردبیل از بخش‌های قابل ذکر این نشست بود.

در نخستین نشست بسیج تخصصی ادارات تابعه سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل دوره‌های آموزشی اقتصاد مقاومتی برای شرکت‌کنندگان در برگزار شد.

/ 0 نظر / 16 بازدید